Srpen 2010

25.8

23. srpna 2010 v 23:03 | Shana |  Pravidelné srazy
Ahojky hoj,

25.8


je další pravidlený sraz a já se nemohu rozhodnout kam zajít XD
Neví ani jaké bude počasí jelikož je chvilku sluníčko a za pár minut moc leje :(
Tak uvažuji o různýh čajovnáh blízko parků a napadlo mě že bychom mohli zajít do čajovničky "Ve věži" tam už jsme dlouho nebyli a když bude pěkné počasí tak se můžeme projít po Letné :))

sraz:
čas: 17:00
místo: Vltavská(metro C) kdyby někdo nevěděl kde to je :)

classic 12

Seznam přihlášených:
Shana

18.8.

17. srpna 2010 v 10:29 | Shana |  Pravidelné srazy

18.8


je další pravidelný srazík, omlouvám že je vypsán až dns ale byla jsem na sportovním soustředění a bez netu XD

Vzhledem k předpovědi počasí asi nebudeme riskovat nějaké proházky nebo něo podobného a tak bych raději zvolila hezkou čajovnu. Byla jsempožádána o něo blízko hlavího nádraží tak mě napadlo zavítat do Růžové čajovny.

Sraz:
čas: 17:00
místo: pod Jindřižskou věží (kdyby někdo nevěděl kde to je :) )

gothic 1

seznam přihlášených:
Shana
Lukas
Hozzy
Myra

11.8

8. srpna 2010 v 16:57 | Shana |  Pravidelné srazy

11.8


Jelikož první piknik, který Ketmarka pořádala nevyšel rozhodla jsem se, že bychom ho mohli uspořádat tuto středu místo pravidelného srazu.

Takže sebou na piknic: Deku,něco dobrého k pití (nějaké pití, kelíky i brčka máme:) a nějakou ňamku na zakousnutí (něco zařídí Ketmarka ale kdyby někdo uměl třeba péct bylo by to úžasné)

Místo: Půjdeme na Petřín, budu mít nabytý mobil takže když by někdo přicházel později stačí napsat kde přesně jsme:) ale určitě se nebudeme někde schovávat :)

Sraz: Já bych se sešla opět před Národním divadlem:) je to tam hezké, dobře se tam najdeme a můžeme udělat i krásné fotečky, jen upozorňuji že tam teďnejezdí ramvaje, nejlepší cesta je tedy na Národní třídu (metro B-žluté) a dojít nebo dojít z Palackého náměstí nebo jinémokolí kde jezdí tramvaje :))
od Národního divadla je to kousek, stačí přejít most :)

Ovšem musíme mít i náhradní plán:
Kdyby v úterý večer a nebo v noci pršelo plán se mění. Sraz zůstává na stejném místě ale posouvá se o kus dál do čajovny Trafika (nebo tak nějak XD) takže v tom případě místo zákusků ssebou penízky XD


čas: čas jsem také trochu posunula ať sui užijeme sluníčka když bude hezky takže to bude takové odpolední posezení u zákusků - 15:00


country 1
seznam přihlášených:
Shana
Ketmara
Hozzy
Dejw
Ještěrka
Sandie
Mitsuki ?
 Lyra
Rimona
Gobloch
David