Leden 2011

Report ze srazu v Čokoládové cukrárně

30. ledna 2011 v 1:01 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Zdravím, hlásím se vám s dalším reportem z našich "srazíků" xD (myslím, že srazík je docela dobrý slovo, aspoň to ty srazy specifikuje a odlišuje od jinejch xD).

Tentokrát jsme se nesesrazíkovali ve středu jako obvykle, ale v sobotu a nešli jsme jako obvykle do čajovny nebo kavárny, ale do cukrárny. Přesněji do cukrárny zaměřené na čokoládu.

Sešli jsme se ve složení Shana, já (to jako Ketmara, pokud se někomu nechce rolovat na začátek článku, aby zpětně zjistil, kdo ten článek píše, za předpokladu, že se hned na začátku nepodíval), CenturyChild, Lyra, Martin Hozák a Patrik.

Čokoláda byla dobrá, možnosti na focení o něco horší, indoor fotky nikdy nebyly mojí silnou stránkou. Překvapilo mě, jak dlouho sraz trval, vypakovali jsme se až někdy po čtvrté a to proto, že už na nás obsluha trochu zle koukala, protože jsme si delší dobu nic neobjednali :-D

No dobře, o tomhle srazu toho opravdu  nejde moc napsat a to ne jen proto, že nás nebylo moc, ale že jsme byli většinou tak trochu unavení a bylo tam příjemné přítmí a nadlábli jsme se čokoládou :-D Takže sem už asi pak jenom seberu linky na galerie fotek, pokud nějaké budo a vy, pokud jste se zúčastnili, napiše své připomínky do komentářů :)

Patrik :Fotky

Hozzy: Fotky
shana

2.2

27. ledna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

2.2

nastává Únor, srazy pokračují :)
opět jsme losovala kam bycho mohli jít (ano losovala, zdravý rozum už to nezvládá XD)
a padla mi Květinová čajovna :) (jestli mi chce někdo pomoct a něco navrhnout kde jsme třeba ještě nebyly sem s tím :D)

sraz:

čas: 17:00

místo: Karlovo náměstí (metro B), u sochy Elišky

mapa:
gothic 10
Seznam přihlášených:
Shana
Hozzy
Ketmarka26.1

20. ledna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

26.1


už tady máme další srazík, člověk by nevěřil jak rychle to utíká :))
Mám tady návrh na čajovničku Na cestě :) hezká útulná...no myslím že dost lidí jí i zná :) mám to tam poměrně ráda :)

Sraz:

čas: 17:00

místo: Karlovo náměstí (metro B), u sochy Eliškygothic 9

Seznam přihlášených:
Shana
Hozzy - možná


Report ze srazu 19.1.2011

19. ledna 2011 v 22:15 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Zdravím!
Tak to vypadá, že jsem jediný aktivní pisálek v naší lolita grupě. Protože mám ale teď zkouškové a předtím jsem měla školu, tak jsem většinu srazů musela vynechat, nebo jsem přišla jen na chvilku, takže jste přišli o moje úžasné reporty :-D Teď vás o něj ale neochudím, jelikož na tomto sraze jsem po většinu času byla :-D

Sraz byl pod koněm, řekla bych, že tam naše skupinka čekala do těch 17:19, kdy mi Shana napsala sms, která mě probudila (:-D), že se odebírají směr Coffie Heaven. Když jsem tam dorazila, čekala na mě Shana, Lyra, Sandie a Dita jakožto zástupkyně ženského pohlaví a jediný zástupce mužského pohlaví ve formě Hozzyho. Bohužel se půlka Václaváku rozhodla, že středa večer je zřejmě nejlepší čas na posezení v tomto podniku, takže jsme se museli trochu tlačit u jednoho stolu.

Trochu mě překvapilo, že ačkoliv vzal Hozzy foťák, nedělal žádné fotky, takže role fotografa jsem se hned po svém příchodu zhostila já (moje oblíbená role, fotograf nikdy na fotkách nebývá :-D), škoda, že Sandie se musela jít učit na zkoušku a mně se foťák dostal do ruky až po jejím odchodu :( Jako druhá nás opustila Shana, která šla na večeři s přítelem, takže jsme poměrně brzy osiřeli ve čtyřech.

Lolita témata byla v našich konverzacích zastoupena minimálně. Bavili jsme se převážně o škole (brrrrr) a pak o pořádání conů, vedení přednášek a o tom, jak mají všichni z Dity respekt :-D A vlastně jsme ani nebyli v lolitě - Shana šla z práce, tak měla džíny (ha, práskla jsem tě!), Sandie byla krásná goth v dlouhé sukni, já jsem se probudila asi deset minut před tím, než mi jel autobus, takže jsem taky neměla čas něco vytvářet, Hozzy v lolitě, no...ne, počkejte, to si ani nechci představovat xD takže jedině Lyra, které to úžasně slušelo, a měla jsem sto chutí jí ukrást její boty z Bodyline, a Dita, které to prostě sluší vždycky :)

FOTKY:
Lyra
Dita
Shana
pan Hozák
grupa
ruce
ruce
ruce
nohy
pitiiii
nase mobily
Dita a Lyra
Dita a LYra
Prsteny Dity
Lyřin outfit

19.1

13. ledna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

19.1


tentokrát bych ráda udělala vyjímku a místo do čajovny bych zašla do kavárny.
Oblíbila jsem si Coffie heaven :)
nevím jak ostatní ale zjistila jsem že v čajovně nechám obvykle stejně mnohem více než za to kafíčko. Tam mě to nějak více nutí si něco dál dávat, kafe mi stačí jedno :DD
snad se tedy nebudete zlobit když si jednou vypíši srazík v Coffie heaven :3

sraz:

čas: 17:00

místo: Václavské náměstí, pod Koněm

mapa: tu snad dávat nemusím XD Coffie heaven je přímo když sejdete úplně celým "václavákem" . Je vedle New Yorkeru :))

gothic 7
Seznam přihlášených:
Shana
Hozzy
Ketmarka
Sandie
Lyra
Akira

12.1

6. ledna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

12.1


v pořadí druhý letošní sraz. Dovolte mi ho pořádat v čajovně kterou jsem také už dlouho nenavštívila (doufám že jí nezbourali... XD) a to v čajovně s názvem Daruma. Ani už nevím pořádně jak to tam vypadá :D

sraz:

čas: 17:00

místo: Palackého náměstí, je to druhý výlez metra B, Karlovo náměstí. Prosím koukat na cedule! Je tam těch výlezů hodně!!!gothic 4

Seznam přihlášených:
Shana
Hozzy
Ketmarka


Čokoládový sraz 29.1.

2. ledna 2011 v 18:08 | Shana |  Mimořádné srazy
Ahojky,

rozhodla jsem s v tomto mrazivém a zasněženém čase uspořádat menší srazík. Hodně lidí kolem mě už básnilo o Čokoládové cukrárně tak bych tam ráda zašla.
Myslím si, že tam mají kouzelnou atmosféru.
A navíc trocha mlsání neuškodí ^.^

sraz 1

Přihlášky prosím posílejte buď sem do komentářů a nebo na mail: Barca.Dvorakova@seznam.cz
Dresscode: Lolita v jakékoliv dámské i pánské podobě :)


Seznam přihlášených:
Shana
Hozzy
Ketmarka
Century Child
možná:
Sandie
Lyra