sraz 16.3

10. března 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

16.3

v pořadí tředí březnový sraz se bude pořádat v také poměrně známé čajovně kde jsem už dlouhou dobu nebyla jelikož kvalita tam lehce klesla. Ale přei jen proč takhle odsuzovat, dalal bych jim ještě šanci :)
jedná se o čajovničku U kostela

sraz:

čas: 18:00

místo: Vltavská (metro C), u výlezu jako obvykle :)


a7
K fotce: Líbí se vám takováto místa k focení ?
( co se mě týče jak kdy, nesnáším když tam jsou grafity)
Seznam přihlášených:
Shana
Ketmara
Century child


Já se omlouvám ale kvůli schůzce s majitelem bytu ve kterém hodlám i nadále přebývat příjdu později.
Asi tak o hodinu a půl XD

Ubgrade:
Takže jelikož Hozzy nepříjde a ostatní mohou pouze později tak se začátek srazu posouvá na 18:00.
Kdybych dorazila o chvilku později tak se prosím nezlobte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myra Myra | 10. března 2011 v 11:05 | Reagovat

Shano, já vím že nejsem organizátor a ani nechodím, tak vlastně nemám co kecat... ale sakra ženo, vybírej nějaké lepší čajovny (když už to musí být čajovny). Po Praze máš tuny kavárniček, hezkých, čistých čajoven a třeba i nekuřáckých hospůdek, kde se dá příjemně sednout na skleničku vína, kafíčko, cokoliv... Ty pořád vybíráš ty nejhorší špinavé kutlochy co tu po centru jsou. U kostela je to hnus, teď už extra, a ani ta Duhová není zrovna to, kam bych jako lolitka sama dobrovolně šla. Kdybych měla čas přijít (nebo byla třeba i začínající lolitka) tak zrovna tohle má celkem zásadní vliv na to, jestli přijdu nebo ne.

2 Minamino Shana Minamino Shana | 11. března 2011 v 10:39 | Reagovat

TeĎ jsme byly v hromadě příjemných čajoven.
Duhová  čajovna je jedna z mých oblíených čajoven, je tam příjemná osluha, dobré pití a mě se tam líbí.
V čajovně U kostela jsme byla už před delší dobou a nebylo to tam tak hrozné, tak jsem to chtěla zkusit jestli se tam už trochu nezlepšili.
V dejvické čajovně to jeden časbylo také hrozné a te´d je to tam fajn!
Když se nezmění tak se nedá nic dlat příště tam hold už nepůjdeme no, toť vše!
Kavárny mají otevřeno tak do sedmi až osmi hodin a začnou nás vyhazovat hned jak dopijem. A na takové jako Coffee Heaven si lidi stěžují že jsou drahé i když normálí kavárny nevyjdou o moc levněji(spíe občas dráže).
Do hospody sraz neudělám i kdyby byla nekuřácká, slézá se tam divná společnost a do nějakého baru se mi taky nechci (nehledě na tom že to taky není moc společnost pro lolity...)
prosila jsem o návrhy ale jediné co se mi dostalo byla jedna hospoda a running sushi které by se ale hodilo spíše ně veliký sraz na oběd, večr se to už moc nevyplatí :(
Znám několik moc hezkých kaváren co jsou v nákupních centech ale jsou od zbytku centra oddělené ale tam se lidem taky nechtělo protože je to v centru take tam to taky nejde.
Tak mi řekněte o více hezkých čistých čajovnách a podle vás únosně levných kavárnách které mají ovšem alespoň do 22:00. Mám seznam více než 20ti čajoven a snažím se o to aby se co nejméně za sebou opakovali. To je všechno. Snažím se hledat nové ale nikdo jste mi o žádné pořádně neřekli (kromě Gobloch která mě navedla asi na 5 čajoven) a na netu prostě nepoznám jak ta čajovna opravdu vypada!
Další věc je že jsme každý z jiného koutu prahy a nekaždý s dostane k njaké malé zapadlé ačkoliv hezké čajovničce někde na konci prahy kam sotva jezdí bus. Ty v centru jsou obvykle v rámci mezí dostupné všem.
BYl sraz v několika čajovnách o kterých i lidé napsali že jsou hezké ale nikdo nepřišel.
Tak to jí snad mám vypisovat do té doby než někdo dorazí?

3 Hozzy Hozzy | 11. března 2011 v 13:00 | Reagovat

čajovna genesis
http://www.cajovnagenesis.cz/

4 Myra Myra | 11. března 2011 v 13:26 | Reagovat

Příjemná obsluha není všechno, to si radši na čaj počkám v nějaké světlé a čisté čajovně, než mít okamžitě a hned ošizený čaj v tmavém kutlochu... což se mi zdá, že Duhová je (neberu ti názor na ni jako na tvoji oblíbenou čajovnu) a U kostela byla hnusná vždycky.
Argument, že je v Coffee Heaven draho, je kravina - dát si tam kafe vyjde úplně stejně jako dát si čaj a třeba chalvu v čajovně a jako bonus si u toho nelámeš nohy na zemi. Ale já jsem kafová, takže mi nedělá problém dát peníze radši za kafe než za čaj v pro mě příjemnějším prostředí.
O tom, že na hospůdky a bary máš zkreslený pohled se hádat nebudu, tady po Praze jsem byla v několika a když víš, kam zajít, žádnou pochybnou společnost netrefíš a "bar" je spíš kavárna s možností něčeho ostřejšího. Bez kouře, bez divných lidí, v klidu, v křesle.
A to pořád mluvím o centru. Samozřejmě, že kdyby se mohlo chodit i jinam než po centru, tak ti seznam i těch blbých čajoven poroste nahoru a nebude jich dvacet, ale padesát. Takhle svůj seznam hezkých čajoven už asi ani nerozšíříš, protože už není kam.
A třeba mě čajovny už prostě unavují, klidně bych šla do osmi do kavárny, cukrárny a pak na skleničku, jednou za čas i do té čajovny, ale už by to nebyl stereotyp, který odradil většinu lií, co by na srazík mohla přijít. Ale tak víšco, pokud těm +- čtyřem lidem, co na srazy pořád chodí, vyhovují čajovny U kostela, plentám si tu hubu zbytečně a měla jsem ti na to poslat Tajemství a byl by klid *joke*
Klidně ti obejdu svoje oblíbená místa včetně čajoven a dám ti z nich seznam. Nemám s tím problém. Jenom si nejsem jistá, jestli bys z toho něco vybrala.

A Genesis nebývala špatná, chodili jsme tam s Fredem randit =D

5 Clover Clover | 11. března 2011 v 14:17 | Reagovat

Taky bych byla pro změnu, pak by i pro mě byla motivace na sraz po práci dojít. Nezlobte se na mě, ale po osmi hodinách stání v práci se raději skácím do měkkého křesla v (klidně i kuřácké) kavárně, nebo na židli v příjemné hospůdce u piva, než v čajovně na tvrdé zemi a jednom polštáři. Nechápejte mě špatně, já mám čajovny ráda, ale čajovny ve kterých se nemusím bát že dostanu tetanus, nepřinesou mi čaj v konvičce které bych se nedotkla ani třímetrovou tyčí...
Ze všech čajoven co jsem v Praze navštívila tohle není jen v čajovně Ve Věži. Takže i já bych hlasovala pro nějakou kavárnu nebo hospůdku. Klidně nekuřáckou, je mi to jedno, já si klidně dojdu zakouřit ven. Je mi jedno, když budou zavírat v osm - vždyť se pak můžeme přesunout někam jinam, nebo třeba i trapně do Mekáče nebo KFC na jídlo, vždyť i to je sranda.

6 Mitsuki Mitsuki | Web | 11. března 2011 v 14:17 | Reagovat

Seznam mych oblibenych kavarno-podniku:

http://www.cafenona.cz/ (do 24h)
http://www.choco-cafe.cz/ (do 22h)
http://www.zapomenutycas.cz/ (do 24h)
http://www.cukrarnamysak.cz/ (do 21h)
http://www.cafelouvre.cz/Uvod/ (do 23:30h)
http://www.saharacafe.com/index.php (do 00:30h)
http://www.krasnyztraty.cz/ (do 1h)

http://www.hardrock.com/locations/cafes3/cafe.aspx?LocationID=492&MIBEnumID=3 (do 24h)

vse primo v centru.

Jinak moje oblibene cajovny jsou kvetinova, ve vezi a ruzova.

7 Pozorovatelka Pozorovatelka | 11. března 2011 v 15:10 | Reagovat

Ahoj, pozoruji to tu už dlouho a nemohla jsem si nevšimnout toho že scháníš nějaké doporučení na místa, jsem velice "čajovnový typ" takže většinu těch které posílám mám vyzkoušené...

Dobrá čajovna -
http://www.tea.cz/cajovna/index.php?toc=&&gal=1vaclavak&&row=
trochu dražší ale příjemná, dá se tam najít místo na sezení u stolu

Čajovna Amana
http://www.amana.estranky.cz/
Je to už dlouho co jsem tam byla naposledy a je to velice komorní a příjemné

Čajovna Pod stromem čajovým
http://www.podstromem.cz/
jedna z nejlepších čajoven v Praze!

Siva
http://www.cajiky.cz/siva/
dražší, plná turistů a rezervace nutná je vždycky plno ale sedí se u stolků (pokud nejste v salonku)a mají typické arabské Kahve a i nějaká jídla

Ryba na ruby
http://rybanaruby.net/
spíš na menší sraz bývá tam zmatek

Aida
http://www.aidabar.com/?utm_source=najisto.centrum.cz&utm_medium=referral
příjemná a levná

Roza yang
http://najisto.centrum.cz/1950717/roza-yang-sro/
už jsem tam nebyla ani napamatuju takže bohužel už nevím

Čajovna jedna báseň
http://www.jednabasen.unas.cz/?utm_source=najisto.centrum.cz&utm_medium=referral
skvělá čajovna na poklidná setkání

Moon cat
http://najisto.centrum.cz/184096/mesicni-kocka/
trochu zastrčená ale příjemná

Daruma
http://daruma.ic.cz/
nově vzniklá v centru, dá se sedět u stolků, obsluha je úžasná - byla jsem tam včera

Tak dál dvě které neznám
Čajírna nad vokem - prý je dobrá
Bílý jeřáb - nová, slyšela jsem stížnosti i doporučení

Nedoporučuji čajovny:
U Kostela, Dejvická čajovna, Růžová čajovna, U dvou šálků, Shanri-la - opakovaně špatné zkušenosti s obsluhou ( párkrát mi napočítali něco co jsem neměla nebo se vykašlali na rezervaci)

Pokud chceš zkoušet něco nového je lepší se zeptat třeba na FB pokud mají skupinu - stačí chvilka hledání, tady posílám odkaz na celkem dobrý seznam čajoven v Praze
http://www.fisar.net/cajovna/
měl by být aktuální ale lepší je dát tomu ještě trošku hledání na netu - tzřeba kvůli číslům na rezervaci a tak

8 Pozorovatelka Pozorovatelka | 11. března 2011 v 15:12 | Reagovat

posílala jsem dlouhý komentář ohledně čajoven, jsem velice "čajovnový typ" a tak jsem ti chtěla dát pár typů ale byl vyhodnocen jako spam a že prý se zobrazí pouze pokud ho povolíš - byli tam i odkazy... prosím povol ho není o žádný spam

9 Quiquilla Quiquilla | Web | 11. března 2011 v 16:45 | Reagovat

Znám čajovny buď pěkné, čisté, ale extrémně drahé, nebo naopak. Ale třeba Duhovku mám taky ráda a chodím tam poměrně často. Jinak po Praze toho znám málo, protože jsem v Praze chvilku, ještě jsem nestihla nic moc najít.
Pro kavárny moc nehlasuju, protože jsem jedna z lidí, co kafe nepije a to ani s kilem mlíka a cukru, takže jenom pokud tam mají i něco jinýho. Radši utratím peníze za drahej čaj, než za drahý kafe.
Jinak, Myra má pravdu v tom, že některý bary jsou spíš jako kavárny. Teď nedávno jsme v jednom moc příjemným byli s pár lidma a nebylo tam ani zahuleno, ani tam nebyla žádná podivná společnost (když nepočítám nás samotný :D).

10 Agnes Agnes | 11. března 2011 v 19:50 | Reagovat

v pražských kavárnách barech či čajovnách se absolutně nevyznám, takže do této diskuze asi ničím zajímavým nepřispěju..
jen jsem chtěla oznámit, že se mi příští týden možná podaří dorazit, tentokrát snad dokonce v loli ^^

11 Sandie Sandie | Web | 12. března 2011 v 0:27 | Reagovat

Shano, moc se omlouvám, ale mám problém s mobilem a nějak mi nejde odpovídat na smsky... Takže než to vyřeším: V čajovnách v Praze se nijak extra nevyznám, do jedné dobré mě kdysi přitáhl kamarád, bylo to někde mezi Národkou a Karlákem, víc nevím ^^;. Jinak chodíme posedět spíš do pivniček nebo do KFC... Takové prostředí pro sraz by mi vůbec nevadilo :) A jinak, pokusím se zas dorazit příště nebo přespříště!

12 Minamino Shana Minamino Shana | 12. března 2011 v 1:56 | Reagovat

Podívejte, není tajemství že mi prostě hospody a podobné podniky vadí a nechci tam chodit. Mám k tomu víc důvodů a kdo mě zná obvykle ví jaké. Prostě tam srazy pořádat nechci. Když se srazy začaly pořádat vyhovovali lidem čajovy a kavárny tak proč jsme za to teď kamenovaná???

Myra: O Coffee Heaven mi dokonce několik lidí řeklo že je to dahé ( mě se to taky nezdá o moc dražší, obvykle v čajovně nachám min stejně jako za kafe)
To jak topíšeš Myro ale bohužel nejde. Nemůžeme se přesouvat z místa na místo když doráží lidi v různých časech. Když prostě např Ketmarka půjde ze školy kolem pl sedmé tak nebude obíhat kavárnu, mekáč, KFC a bar aby našla kde zrovna jsme. Anení jediná. I přes léto bylo nepraktické se jít i jenom projít jelikož nás častokrát později příchozí nemohli dohnat :(
Další věc je že nechápu proč mi vyčítáš že se snažím srazy dělat v centru. Každý jsme z úplně jiného konce Prahy a není fér dělat to někde daleko. Snažila jsem se vyjít vztříc a dělat je tak aby byly pokud možno blízko alespoň z části pro všechny. Ale navadí pokud je čajovna dál pokud je tam alespoň dobré spojení a lidi se rychle dostanou na metro.
Když jsem na několika srazech zmińovala kavárny bylo dost lidí spíe pro posezení na zemi v čajovně než v křesle na kafíčku. Tak já nevím, eba mě roztrhejte Nemohu vyhovět všem když  mi jedna strana řekne že je něco blbé a druhá to odsouhlasí jako super!
Stěžuješ si na dvě poslední čajovny co jsme vypsalaale byla hromada předešlích srazů. Že jsme po x týdnech zrovna vypsala za sebou dvě čajovy které se ti nelíbí za to já skutečně nemohu.

Clover: Čajove kde se nemusíš bát tetanu je hodně a v hodně z ich už srazy byly. Jak jsem napsala už Myře hodně lidí bylo pro sedt právě naopak v čajovnách. Častokrát když dorazímei do čajovny kde jsou i křesla hodně lidí chce raději na zem. A navíc ve velkém počtu je pak problém sim sesednout k jenomu stolu v křeslech a židlých :(
Opravdu je těžké vyhovět všem. Zkuste to pochopit :(

POzorovatelka: podívám se na to :)

Quiquilla: Děkuji za napsání :) Ale problém je v tom že pokud chci aby mi následující dva dny nebylo zle a neboleli mě plíce tak potřebuji jen do nekuřáckého podniku. Ale ne tak aby tam byl nekuřácký kout, to je k ničemu jelikož nedodržují předpisy o větrání :(

Agnes a Sandie: Moc děkuji i za pokus o pomoc :)) i toho si vážím :)

13 Myra Myra | 14. března 2011 v 8:52 | Reagovat

Odmítám se dohadovat, nebaví mě to a tvůj názor ti stejně nezměním, jenom chci ještě pár věcí dodat, protože jsme si v nich evidentně nerozuměly.
Nechápu, proč by se sraz nemohl posunout z místa na místo - argumentace "Ketmara by běhala a hledala nás" je kravina, existují snad mobily, ne? A zavolat "Kde jste, vím že se sraz měl přesunout?" a dostat odpověď "Už nejsme v cukrárně, jsme v KFC/kdekoliv" přece není překážka.
Srazy v centru jsem ti nevyčítala, kdes to z toho mého příspěvku vyčetla? Jenom jsem říkala, že v centru máš menší výběr než kdybys do toho zahrnula i okolí. Pokud vím, ty čajovny na Českomoravské a v Kobylisích zrovna v centru taky nebyly...
Ale whatever.
Já osobně už jsem přečajovaná, čajovny jsou pro mě už nudný stereotyp a ty by ses možná měla zamyslet, proč ti na srazy chodí tři, čtyři lidi a zbytek nemá zájem. Možná ze stejného důvodu jako já - čajovny je nudí a vídat pořád dokola na pražských LOLI srazíkách dvě lolitky a neloli kluka není zrovna interestní na každý týden. A jestli to bereš jako posezení přátel, tak platí to samé. Ostatní přátelé radši zajdou někam na jídlo/skleničku než aby se nudili každý týden v čajovně.

14 Hozzy Hozzy | 16. března 2011 v 15:42 | Reagovat

Dneska se nedostavím.

15 Jamespoire Jamespoire | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 2:09 | Reagovat

If you have difficulty sleeping, it may be a symptom of sleep apnea. Lots of people deal with this condition every day, and it is often a problem that is quite unpleasant to manage. But the good news is that there are effective treatments out there. Read this article to learn some basic information about recognizing and treating sleep apnea.

Strengthen your throat and jaw with some basic exercises. Developing these muscles should reduce the symptoms of sleep apnea. You can exercise your throat and jaw by simply pulling your tongue or practicing some very simple breathing exercises. The goal is to train you to breathe differently and hopefully make your sleep apnea disappear.

Some people have problems using the CPAP machine to deal with their sleep apnea. The best advice is to stick with it. It is not a cure, but it does treat your sleep apnea. If you stop using it, you still have sleep apnea, so you need to keep using the machine regularly.

If you have tried a number of less drastic sleep apnea treatment options, you might want to consider discussing surgical treatment options for the condition with your primary care physician. Sleep apnea treatment surgery often involves increasing the diameter of your airway in an effort to reduce the number of apnea episodes that you experience.

If you are taking a great deal of medicines on a regular basis, sit with your doctor and discuss how they can be reduced. Side effects from prescription medication can be making your sleep apnea worse. Keep a dialog open with your doctor and make sure he is up to date on all your symptoms.

Try your best to maintain a regular sleeping schedule. When your body gets into a customary sleeping cycle, you will find yourself getting a better night's sleep, and you will also be more relaxed. Several studies have shown that apnea episodes decrease when a person is not sleep deprived or stressed out.

Should you suffer from sleep apnea, keep a regular sleep schedule. Your condition is already messing with your regular sleep cycle every night. If you can get on a better scheducle you will help your symptoms. The adjustment that is most important is your sleep schedule.

For people who smoke, the best way to correct a sleep apnea condition is to quit smoking. Smoking is one of the biggest causes of sleep apnea. When people stop smoking their risk of sleep apnea is reduced and they can get a full night sleep within days of quitting.

People who use alcohol, sedatives, and sleeping pills are far more likely to suffer from sleep apnea. This is because these drugs will relax the throat and cause their breathing to be impaired. Using these drugs before bedtime is more likely to cause sleep apnea than using these drugs during the day.

As the above article has demonstrated, you have many different treatment methods available to you when it comes to sleep apnea. Everyone is different, and it's important to find out which treatment option will fit your specific situation best. If you use these tips, you will get better sleep at night. Sleep apnea doesn't have to run your life; you can take control back today.

<a href=https://www.viagrasansordonnancefr.com/>viagrasansordonnancefr.com</a>

16 Jefferydum Jefferydum | E-mail | Web | 2. října 2017 v 10:36 | Reagovat

Stress can have an unbelievable impact on health. It can come from a variety of sources and have a diversity of manifestations. The tips that are outlined below will aid in the identification of the factors that cause stress and in the steps that we can take to reduce its impacts or eliminate them entirely.

<a href=https://www.acheterviagrafr24.com/couleur-pilule-viagra/>couleur pilule viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama