Duben 2011

Sraz 4.5.

28. dubna 2011 v 13:12 | Shana |  Pravidelné srazy
4.5.

Ahojky,
dnešní sraz bude první z řady nových čajoven, nebo spíše čajoven kde jsem ještě nebyla :D Tento se bude konat v čajovně nazvané Genesis, určitě jí i někteří znáte.
Můžeme se sejít na Floře a udělat si trochu ponurejší procházku o Olšanských hřbytovech nebo se podívat do centra na nějaké nákupy a klidným krokem dojít až k čajovně :) pokud by nebylo nakonec hezky můžeme hned na Floře sednout na tram. 5 a dojedeme jen ulici od čajovny :))

Sraz:

Čas: 17:00

Místo: Flora (metro A) , hned u výlezu z metra
Dotaz k obrázku: Líbí se Vám takovéhle sweet šaty?

Seznam přihlášených:
Shana
Ketmara

Sraz 27.4

21. dubna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

27.4

a posledná dubnový "aprílový" srazík je tady :)
opět bych zavítala po dlouhé době do jedné čajovny kterou jsme dlouho nenavštívili. Nebudete mě mít rádi jelikož se šplhá hodně vysoko.
Srazík tentokrát zakopnul o čajovnu Ve věži.

Update: Ketmara navrhla že by vzala foťák a první se šlo fotit ( za předpokladu že bude hezky samozřejmě :) já jsem všemi deseti pro takže když by někdo chtěl dorazit těsněji po čase srazu ale už nás nenašel u metra napiště mě nebo Ketmaře SMS

Druhá věc je že já sma možná dorazím později jelikož mám v práci konferenci jejíž začátek o hodinu posunuli. Snad dorazím včas:)
Kdyby ne ješt napíši Ketmaro!! :)

sraz:

čas: 17:00

místo: Vltavská (metro C) u východu, jako obvykle :)


c5
K fotce: líbí se vám více fotky jednotlivců nebo skupinek ?

Seznam přihlášených:
Shana
Ketmara
Myra
Seffie

Report z 13.4.

17. dubna 2011 v 9:53 | Shana |  Reporty ze srazů
Minulou středu 13.4. byla naším cílem Hradčanská čajovna. Hlásila jsme dopředu že příjdu pozdě což jak jsem postupně četla SMS nahlásili všichni krom Hozzyho.
V metru jsme příjemnou náhodou podkala pospíchjící Akiru takže jsme si hned na cestě začali povídat. Hozzy už čajovně byl jen jsem ho požádala aby se přestěhoval na místečko co jsme našli aby se Akira nemusela zouvat z Vysokých bot :DD
Myra se bohužel už předtím omluvila že nakonec nemůže což mě sice mrzelo ale jsou i jiné, důležitější povinnosti ^.^ hlavně když se týkají cosplaye :))
Zahájili jsme rozhovor do kterého se po nějaké chvíli zapojila i Century Child která dorazila tetokrát jako poslední. A nezapoměla mi přinést podkolenky a mašly s CC :3
Hozzy musel odejít o chvilku dříve a my tři jsme klábosily asi do deseti než už jsme se museli začít starat o to abychom se v rozumném čase dostaly domu :D

Fotečky mám jen dvě jelikož Hozzy utekl dříve než mě to napadlo a Cntur child se fotit nechtěla (zkusila jsem to XD). Tak jsem po chvilce mučení přemluvila Akiru a ta na oplátku vyfotila mě :DD
Každopádně fotky opět vypadají jak z Opiového doupěte. Bdu to muset vmyslet s focním osazenstva jinak XD
stejně jestli bude hezky tak bych ž ráda pomalu chodila i ven a na procházky než být někde zavřená :))

fotky dodám až najdu kabel XD

sraz 20.4

14. dubna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy
20.4

opět přišla na řadu moje oblíbená kavárnička :) více jak po čtvrt roce bych tedy ráda udělala srat opět v Coffee Heaven (nikdy si pořádne nepamatuji jak se to píše XD)

sraz:

čas: 17:00

místo: Muzeum (metro C a A) pod Koněm

mapa: snad není potřeba, špatně se to hledá XD neznám přesnou adresu :D
c4
K fotce: líbí se vám bonety ? Nosíte je ?
(líbí ale nenosím, mám pocit že mi nesluší a nemám na to odvahu)

Seznam přihlášených:
Shana
Ketmara
Agnes
llzard
Seffie

Sraz 13.4

7. dubna 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy

13.4

na tento srazík připadla asi jednaz těch méně známějších čajoven nebýt jednoho obrovského a skvělého srazu :))
Hradčanská čajovna se jmenuje :)
Já se tentokrát omlouvám ale dorazit nmohu jelikož mi v práci zákeřn nedali volno XD snad vám to nevadí a sejdete se i tak v hezkém počtu :))

sraz:

čas : 17:00
Já se omlouvám ale dorazím určitě později, čekám návštěvu "pana domácího".
Proto jsme původně neměla ani přijít ale nkonec by měl přijet dříve tak to stihnu ale vas určitě ne XD
tak na mě počkejte v čajovně :))

místo: Hradčanská (metro A) ve vestibulu


d4
K foce: Nosíte raději lolitu v létě neo v zimě? Proč?
( v zimě, lolita mě i zahřeje více než jeansy)

Seznam přihlášených :
Shana
Hozzy
Akira
Myra
Century Child

Sraz 6.4.

5. dubna 2011 v 22:49 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Jelikož se zde dneska objevila spousta nových článků, pro jistotu ještě jednou zveřejňuji informace k zítřejšímu srazu - SRAZ JE V 18:00 V ČAJOVNĚ U DŽOUDYHO na I.P. pavlova, už tam budu, protože máme rezervaci, kvůli které je nutné přijít včas, už se na vás těším :)

Profily lolitek ze srazů

5. dubna 2011 v 22:31 | Ketmara
Jelikož jste si to odhlasovaly, byla jsem pověřena vyzpovídáním lolitek, které chodí na naše srazy, a sepsáním jejich kraťoučkého životopisu, tedy asi těch nejzákladnějších informací o nich. Profily budu průběžně doplňovat, protože jsem zatím stihla vyzpovídat jen pár dívek. Každé z nich jsem přiřadila nějaké reprezentativní foto, reklamace se nepřijímají :-D

V komentářích pak můžete o dané osobě napsat něco pěkného, nějakou vaši společnou vzpomínku a tak :)

Report ze srazu v čajovně Shi-Sha

5. dubna 2011 v 22:23 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Omlouvám se, že je tu report tak pozdě :-D

V této čajovně jsme se sešly v poměrně hojném počtu - Shana, já, po dlouhé době Agnes, Sandie a Ještěrka.

Prostřídaly jsme se pěkně v hovoru, chvilku jsme tvořily hloučky (se Sandie jsme s eviděly po dlouhé době, tak jsme musely zdrbnout chlapy xD) a pak opět mluvily v kroužku. Shana se snažila nás fotit foťákem na svém novém mobilu a já jsem všechny lolitky vyzpovídala kvůli nové rubrice - profilům lolitek ze srazů.

Nevím, co více ještě napsat, tak pokud se holky vyjádří pod článkem s vlastníi postřehy, budu jenom ráda a já se teď jdu vrhnout na ty profily :)

UBGRADE OD SHANY:

Tak já dopíši co se dělo před tím než dorazila Ketmara :)
Sešli jsme se v metru jak bylo naplánováno. Sandie a Agnes už tam čekali, já dorazila zase později jako obvykle (nelíbí se mi že mám zrovna tenhle zlozvyk XD)
Čajovničku jsme našli lehce, holki věděli kde to je, a protože bylo jetě brzo zaskočili jsme na skok do Nosferatu. Musím uznat že šaty bych si tam na lolitu asi nevybrala ale měli tam krásnouhalenku a nádherné gothic šaty :)) a spoustu doplňků. Už jsem tam dlouho neyla tak jsme byla ráda že tam se mnou holky zašli.
Na odchodu jsme se zrovna podkali s příchozí Tau a jejím přítelem tak jsme jen pozdravili a já byla tak zblblá že jsme vlezla do jejich skladu místo do dveří ven XD
Poté už jsme zahučeli do čajovny a začali klábosit.

Fotky z 23.3.

2. dubna 2011 v 12:38 | Shana |  Galerie
23.3.
jsme se sešli na Českomoravské v ajovně zvané Shi-sha (recenze - http://prazskeloli.blog.cz/1104/cajovna-shi-sha )
bohužel jsme neměla k dispozici žádný foťák jen můj nový mobil s extra velkým bleskem :D ještě sním neumíma tak fotky vypadají...no nejsou dokonalé. Doufám že časem se s ním naučím lépe :)

foto pod perexem
.

Čajovna Shi-sha

2. dubna 2011 v 12:18 | Shana |  Recenze na čajovny a kavárny

Zdravím všechny, na pořadí je čajovna ve které jsme byly 23.3. Report nechávám na Ketmaře a recenze je tedy na mě :)

Čajovna Shi-sha

Tato čajovna se nachází jen pár kroků od stanice metra Českomoravská (stanice metra B). Nalezneme ji v průchodu domu, ve sklepení.

Vnitřek čajovny se skládá z jedné velké podlouhlé místnosti kde jsou jednotlivá místa oddělena paravany. Místnost je tmavá, spoře osvětlená ale velice útulná a příjemná.
Sezení je zde možno jak ve velice pohodlných pohovnách a křeslech v přední tak i na polštářích v zadní části místnosti.

Obsluha je zde nesmírně vstřícná a stará se o hostovo maximální pohodlí (v některých chvílích až moc XD). Co chvíli jsou zde zapáleny vonné tyčinky které navozují uvolněnou (i když poněkud mlžnou) atmosféru.

Jídla i pití je zde na výběr požehnaně a ceny jsou více než příznivé. Jako obvykle jsem si dala zeleninový kuskus a roiboss (myslím že jiný čaj-nečaj vlastně ani recenzovat nebudu XD).
Roibos byl akorát a velice rychle připraven. Kuskus trval zhruba obvykou dobu, obsahoval spoustu zeleniny a sýrovou posypku. Jediné co mi v něm chybělo bylo koření.

Shrnutí:
Celkově se jedná o velice příjemnou čajovnu s krásnou atmosférou, levnou nabídkou nápojů i jídla a skvělou obsluhou. Určitě zde udělám další sraz a už teď se na něj těším.

(PS:promiňte neumím psát nijak extra recenze nebo tak takž je to dost jednoduché, snad mě omluvíte :))