Čajovna Shi-sha

2. dubna 2011 v 12:18 | Shana |  Recenze na čajovny a kavárny

Zdravím všechny, na pořadí je čajovna ve které jsme byly 23.3. Report nechávám na Ketmaře a recenze je tedy na mě :)

Čajovna Shi-sha

Tato čajovna se nachází jen pár kroků od stanice metra Českomoravská (stanice metra B). Nalezneme ji v průchodu domu, ve sklepení.

Vnitřek čajovny se skládá z jedné velké podlouhlé místnosti kde jsou jednotlivá místa oddělena paravany. Místnost je tmavá, spoře osvětlená ale velice útulná a příjemná.
Sezení je zde možno jak ve velice pohodlných pohovnách a křeslech v přední tak i na polštářích v zadní části místnosti.

Obsluha je zde nesmírně vstřícná a stará se o hostovo maximální pohodlí (v některých chvílích až moc XD). Co chvíli jsou zde zapáleny vonné tyčinky které navozují uvolněnou (i když poněkud mlžnou) atmosféru.

Jídla i pití je zde na výběr požehnaně a ceny jsou více než příznivé. Jako obvykle jsem si dala zeleninový kuskus a roiboss (myslím že jiný čaj-nečaj vlastně ani recenzovat nebudu XD).
Roibos byl akorát a velice rychle připraven. Kuskus trval zhruba obvykou dobu, obsahoval spoustu zeleniny a sýrovou posypku. Jediné co mi v něm chybělo bylo koření.

Shrnutí:
Celkově se jedná o velice příjemnou čajovnu s krásnou atmosférou, levnou nabídkou nápojů i jídla a skvělou obsluhou. Určitě zde udělám další sraz a už teď se na něj těším.

(PS:promiňte neumím psát nijak extra recenze nebo tak takž je to dost jednoduché, snad mě omluvíte :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama