Report ze srazu v čajovně Shi-Sha

5. dubna 2011 v 22:23 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Omlouvám se, že je tu report tak pozdě :-D

V této čajovně jsme se sešly v poměrně hojném počtu - Shana, já, po dlouhé době Agnes, Sandie a Ještěrka.

Prostřídaly jsme se pěkně v hovoru, chvilku jsme tvořily hloučky (se Sandie jsme s eviděly po dlouhé době, tak jsme musely zdrbnout chlapy xD) a pak opět mluvily v kroužku. Shana se snažila nás fotit foťákem na svém novém mobilu a já jsem všechny lolitky vyzpovídala kvůli nové rubrice - profilům lolitek ze srazů.

Nevím, co více ještě napsat, tak pokud se holky vyjádří pod článkem s vlastníi postřehy, budu jenom ráda a já se teď jdu vrhnout na ty profily :)

UBGRADE OD SHANY:

Tak já dopíši co se dělo před tím než dorazila Ketmara :)
Sešli jsme se v metru jak bylo naplánováno. Sandie a Agnes už tam čekali, já dorazila zase později jako obvykle (nelíbí se mi že mám zrovna tenhle zlozvyk XD)
Čajovničku jsme našli lehce, holki věděli kde to je, a protože bylo jetě brzo zaskočili jsme na skok do Nosferatu. Musím uznat že šaty bych si tam na lolitu asi nevybrala ale měli tam krásnouhalenku a nádherné gothic šaty :)) a spoustu doplňků. Už jsem tam dlouho neyla tak jsme byla ráda že tam se mnou holky zašli.
Na odchodu jsme se zrovna podkali s příchozí Tau a jejím přítelem tak jsme jen pozdravili a já byla tak zblblá že jsme vlezla do jejich skladu místo do dveří ven XD
Poté už jsme zahučeli do čajovny a začali klábosit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama