Květen 2011

Ještě jednou k 1.6.

31. května 2011 v 10:35 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Jelikož se objevilo mnoho nových článků a článek s vypsaným srazem zapadl, rozhodla jsem se ho napsat pro jistotu ještě jednou. Byla bych ráda, kdybyste napsaly všechny, které se chystáte přijít, protože Shana nepřijde, tak bych nerada čekala 3 hodiny na sraz a pak tam byla sama :-D

Sraz je v 17:00 na stanici metra C, Vyšehrad, když pojedete ze směru I.P. Pavlova, tak vystoupíte před takovou thajskou restaurací, sraz je před ní. Když pojedete ze směru Pražského povstání, tak podejdete po schodech koleje k té restauraci xD

Beru s sebou foťák, takže doufám, že se budete chtít fotit xD Pokud chcete nějaké fotky svých outfitů, tak máte možnost :) Budu se snažit vás vyfotit, jak nejlépe to dovedu :) Plán je takový, že se projdeme, budeme tak hodinku a něco fotit nebo se jen procházet, podle toho, jak budete chtít, a pak odhlasujeme čajovnu, případně jiný podnik, do kterého se odebereme :)

Jo, Shana dává k těm článkům vždycky nějakou fotku... tak tady jsem jednu taky vyhrabala:

P.S. - nelekněte se toho, že budu mít monokla xD

Fotky ze srazu 25.5.

27. května 2011 v 11:03 | Shana a Ketmara |  Galerie
A tady už jsou fotky, které jsme fotily na Shanin mobil, protože mi okolnosti znemožnily vzít foťák. Fotky jsou překvapivě veliké a dá se říct i poměrně kvalitní (na to, že je to mobil...), bohužel jsem na něm nemohla nic nastavit, protože se všechno fotilo na automat, ale tak naštěstí není žádná fotka výrazně přesvětlená nebo přetmavená a jen občas nejsou moc ostré, protože na pididisplejíčku, na který vám ještě ke všemu praží slunce, nejde vždycky rozeznat, jestli ten obdélníček zezelenal (znamená zaostřeno) nebo ne.

Takže jsem Shaně mobil hned na začátku srazu zabavila a vzniklo z toho toto...

Nejdříve každá slečna zvlášť - Laced
Cherri

Jedna funny, protože se Cherri pořád schovávala
Shana
Uf, musela jsem i já, takže tady Ketmara (ráno jsem byla u doktora, tak jsem se nemohla moc nastrojit, protože jsem se tam svlékala a taky ráno v šest byla rozhodně větší zima než pak odpoledne, a proto jsem tak nabalená o_o)
Pak se fotily skupinky, protože každý chtěl mít fotku ještě s někým...
Pak jsme ještě chvilku fotily na Nábřeží...
...a nakonec jsme se přesunuly pod Vyšehrad do stínu.


Report ze srazu 25.5.

27. května 2011 v 10:47 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Tento sraz byl velmi zajímavý, protože se na něm objevily dvě nové slečny - Laced a Cherri. Laced to ohromně slušelo v letním steampunk modelu s top hatem a brýlemi a Cherri přišla v kombinaci ero a gothic lolity s nádherným paraplíčkem, které ulovila na Aukru jen za 180kč (grrrrr, závist).
Sraz byl v pět hodin u sochy Elišky Krásnohorské na Karlově náměstí a když jsme se konečně všechny sešly (há, prásknu Shanu, že přišla pozdě) vyrazily jsme směrem nábřeží. Bohužel mi okolnosti znemožnily vzít s sebou foťák, tak jsme fotily pouze na Shanin mobil, který v rámci zaznamenání outfitů svůj účel splnil. Jediný problém bylo to hrozné vedro a absence jakýchkoliv stínů na nábřeží. Prošly jsme se ještě kousek směrem do Modřan a pak, jelikož část skupinky musela jít, jsme se rozjely směrem na Václavák, kde slečny skončily v KFC a já jsem utíkala na rozlučkovou akci s kamarádkou z Finska, která tu přijela na Erasmus.

Nemůžu vám říct, na jaké témata jsme se bavily, protože to bylo od každého trochu, jedna řekla něco, přes co jsme se dostaly zase k něčemu jinému a takhle to pokračovalo po celou dobu. Náramně jsem si to užila, protože v poslední době nemám moc důvodů k radosti, takže příští sraz doporučuju všem, co potřebujou zvednout náladu, nebo alspoň zapomenout na některé problémy. Už konečně vezmu foťák a jak psala Shana, jde se na Vyšehrad, kde je to nádherné a je tam spousta míst na focení.

Zpráva

26. května 2011 v 14:34 | Shana |  Pravidelné srazy
Ahojky milé slečny a příznivci lolity a Pravidelnýchj srazíků.
Mám bohužel trochu nemilou zprávu.
Vzhledem k tomu že se zranil můj kolega z práce a zároveň můj přítel a já ho v práci zastupuji mám více směn a delší směny než obvykle.
Takže až do jeho uzdravení budou srazy vypisovány v různých časech podle toho jakoiu budu mít sněnu. Minimálně tento měsíc budou všechny srazy posunute na 17:30. 1.6. ačkoliv jsem se na procházku velice těšila nakonec nepříjdu vůbec a 29.6 příjdu o dost později :((
Je mi to moc líto. Srazy na které nebudu moci bude mít v područí Ketmara.

Druhá zpráva je o něco příjemnější. Jelikož jsou nyní velice krásné dny budu srazy vypisovat především na krásná místa abychom se mohli porcházet a povídat si a užívat si krásné přírody kolem nás :)
Pokud vás napadne nějaký krásný parčík nebo místo kam se dá projít budu ráda za každý návrh :))
Čajovničky samozřejmě nevynecháme ale ráda bych se před tím někde prošla a nafotila hezké fotečky.
Myslím že je to dobrá příležitost pro lolitky - začátečnice aby se trochu přidali do kolektivu a ulovili hezké fotečksy které obvykle zařizuje Ketmara :))

Další věc je že se pokouším aktualizovat pravidelněji tyto stránky fotkama. recenzema, reportážema a podobně ale vzhledem k pracovní vytíženosti to nebude aktualizováno hned ten den :)
Navíc nejsem zrovna nejzdatnější v designu tak omluvte, že stránky nejsou nic extra XD ale zatím nemám nikoho kdo by mi přímo s tímhle pomohl :)) POkud se někdo dobrovolně přihláswí že dovede předělařt k lepšímu tvář této stránky s tím že zvládne zachovat obsah všemi deseti beru :D


děkuji moc za pochopení :) snad si srazy i tak budete užívat :))
pa pa
Shana


sraz 1.6.

26. května 2011 v 11:32 | Shana |  Pravidelné srazy
1.6.

první červnový sraz který je zároveň na den dětí jsme se shodli s Ketmarou že by bylo hezké strávit na Vyyšehradě. Je tam krásná procházka, příjemné posezení, krásný výhled, možnost se i najíst a napít a budeou tam krásné fotečky :)
Ketmara bude brát foťák takžeč určitě nikdo kdo příjde neprohloupí :))

Sraz:

čas: 17:00 (pokud budu mít volno vypíši sraz i na dřívější dobu)

místo: Vyšehrad (metro C), hned jak vylezete z metra :) tam se uvidíme :))

mapa a web asi nhejsou potřeba to každý zná nebo najde :))

tady je výjmečně můj telefon kdyby jste dorazili později abyste se s námy mohli najít: 721 86 78 96


Dotaz k obrázku: Jak se stavíte k té plyšové věci co má kolem krku?? Me to příjde trochu přehnané.

Seznam přihlášených:
Shana
Ketmara


sraz 25.5.

23. května 2011 v 11:03 | Shana |  Pravidelné srazy
25.5.

Ahojky,
omlouvám se že sraz vypisuji tak pozdě ale bohužel jsem měla opravdu práce nad hlavu :(
Ketmara bere opět foťák takže bychom se sešli na Karlově náměstí (metro B) u sochy Elišky a šli bychom se projít a fotit na nábřeží a ostrůvky :)
každý kdo chce hezké fotky je vítán.
Pokud by třeba počasí nepřálo nebo už jsme byly unavené můžeme si sednolut do čajovny Daruma která je poblíž :)


Sraz:

Čas: 17:00

Místo: Karlovo náměstí u sochy EliškyDotaz k obrázku: TAké se Vám paraplíčka tak líbí?


Seznam přihlášených:
Shana
Ketmara
Laced


Sraz 18.5.

12. května 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy
18.5.

Krásný den,
v tuto středu půjdeme vyzkoušet kavárnu Krásné zráty.
Nikdy jsme tam nebyla ale prý mají nekuřácký salonek tak přesně ten hodlám okupovat.
Sešla bych se na metru Národní třída a prošla bych se uličkami nebo po nábřeží až ne Kavárně.

Sraz:

Čas: 17:00

Místo: Národní třída (metro B)
Dotaz k fotce: Máte raději velké srazy a nebo spíše komornější v pár lidech?

Seznam přihlášených:
Ketmara
Seffie

Sraz 11.5.

5. května 2011 v 9:00 | Shana |  Pravidelné srazy
11.5.

Dnešní sraz bude v čajovně kterou vůbec neznám ale byla mi jako jedna z mnoha doporčena.
Jmenuje se Amana.
Jelikož je na Karlově náměstí napadlo mě že by bylo hezké se nejdříve trochu projít buď po nábřeží, nebo udělat nějaké fotky v parčíku, než se přesuneme do čajovny.

Sraz:

Čas: 17:00

Místo: Karloo náměstí (metro B) u sochy Elišky
Otázka k obrázku: Líbí se vám tahle modrá?

Sezman přihlášených:
Shana
Ketmara