Červen 2011

Fotky 29.6.

29. června 2011 v 21:47 | Ketmara |  Galerie
Za fotky moc děkuju Elizabethě a jejímu mobilu :)

Report ze srazu 29.6.

29. června 2011 v 21:38 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Tak jsme se tentokrát před Eliškou sešly v hojném počtu tří účastnic a ještě před tím, než nás začala Mitsuki lákat, ať za nima přijdeme do kavárny, nás napadlo jít se alespoň trochu vyfotit, když už jsme si každá dala na outifut docela záležet :) Bohužel byla botanická zahrada na Karlově náměstí okupována štábem České televize, tak jsme tam nakonec udělaly jen pár fotek u vchodu a vydaly se za zmrzlinkou do Ovocného Světozoru na Václaváku. Kdybyste viděli tu frontu! Rychle jsme si rozmyslely dlouhé čekání, naštěstí tohle není jediný obchod s touhle výtečnou zmrzlinou, takže jsme to zakempily na Florenci :) Ve stylovém britském prostředí. Vydržely jsme tam asi tři hodiny a pak se zašly vyfotit do nedalekého parčíku a nakonec každý svou cestou :-D

Účastníci: Jáááá, Elizabetha, Cherri a Yorumi :)

Sraz 29.6.

28. června 2011 v 11:55 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Tak tu máme poslední červnový sraz. Shana nepřijde a tak nechala organizaci na mně. Asi to nebyl nejlepší nápad, protože mě za ty tři dny absolutně nenapadlo, kam ještě jít, kde jsme nebyly :-D Takže navrhuju sraz v 16:00 tradičně na Karlově náměstí u sochy Elišky Krásnohorské a pak půjdeme tam, kam to odhlasuje většina, případně pokud nikdo nebude mít žádný nápad, půjde se do ovocného Světozoru na Václaváku :)

tl/dr
Čas: 16:00
Místo: Karlovo náměstí - u sochy ELišky Krásnohorské

Sraz 22.6

21. června 2011 v 10:45 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Sraz se bude tentokrát sestávat z dlouhé procházky zahradami Petřína a následného posezení v Dobré Trafice, čajovně, která je nedaleko Újezda :)

Čas: 17:00
Místo: Spodní zastávka lanovky na Petřín
Seznam přihlášených:
Shana
Akira
Sandie
Cherri

Tentokráte bez Ketmary, které v 16:15 odjíždí z Florence autobus do Jindřichova Hradce :(

Report z 15.6.

16. června 2011 v 12:08 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Na tento sraz jsme se trousili jak švábi na pivo :-D Nejdříve jsem se sešla s Cherri u sochy Elišky Krásnohorské (začíná to být už tradiční místo na srazy :-D) a šly jsme do Darumy, protože jsme obě celý den skoro nejedly. Po asi půl hodině přišel můj kamarád Dejw (z předešlých srazů - kluk v kutně), po další půl hodině přišla Yorumi a po hodině pak Shana.
Jelikož bylo opravdu horko a to i v čajovně, zvolili jsme všichni k pití něco z výběru studených čajíků této čajovny, Cherri kyselé citronové karkade, já mátovou mátumátu a Yorumi nápoj s vtipným názvem Ibišková babička. Dejwa neodradilo ani vedro a dal si másalu... tak to chtěl něčím studeným zchladit a... no...řekněme že nápoj s názvem Kvas, který chutnal jak levná Tescocola smíchaná s pivem Lahváč, co stojí maximálně pět korun nebyl nejlepší volbou... a ještě v tom plaval citron. Zato kus kus měli vynikající, museli z nás mít radost, udělali jsme jim tam pěknou tržbu, když se k tomu ještě připočítá jahodová vodní dýmka.
Chvilku jsme se bavili focením nás zahalených v oblaku kouře, chvilku vyráběním bradavky z citronu a jejím propichováním. Cherri s Yorumi zjistili něco více o Dni Trifidů a Chocking Hazardu a pak přišla Shana a my všichni se dozvěděli více o otřesných podmínkách v McDonaldu a o tom, jak vynalézaví jsou lidé, když chtějí něco ukrást z obchodu.
Tak mě napadá, jestli chcete, abych psala reporty stylem co se na srazu dělo, nebo nějak jinak, a pokud nějak jinak, tak jak :-D
Ve třičtvrtě na devět jsme se zvedli a rozutekli jsme se (samozřejmě po zaplacení :-D)

sraz 15.6

12. června 2011 v 22:30 | Shana |  Pravidelné srazy
15.6


ZMĚNA
vzhledem k tomu že se nikomu místo srazu nehodí (přesunu čajovničku na jiný týden až budeme mít volněji :) navrhuji čajovnu Na cestě.
Prosím Odepište zda se hodí více!!!!!

tak nakonec jsme hlasováním vybrali Darumu :DD
a skutečně to měním naposledy :DDD
každopádně byla bych ráda kdyby si přáíchozí třeba připravili seznam kam chodí rády aby jsem to mohla vypsat ;)
ráda splním příní svým příznivcům :DDD

Sraz:

ZMĚNA čas: 17:00 (omlouvám se ale jíá dorazím ještě o cca hodinu později :(( práce ....)

místo: Karlovo náměstí, u sochy Elišky


Otázka k fotce: Co vám ve vlasech váce vyhovuje - věci na stužku, sponce nebo na čelence??


Seznam přihlášených:
Shana
Cherri
Ketmara
Sandie

Fotky ze srazu 8.6.

9. června 2011 v 17:26 | Ketmara |  Galerie
Nebylo vůbec hezky a jako obvykle se nikdo nechtěl fotit, takže tady výběr toho nejlepšího, co jsem ve foťáku našla :)

Report ze srazu 8.6. 2011

9. června 2011 v 8:08 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Celý den bylo opravdu ošklivo, dokonce chvilku pršelo, proto jsme se šli jen na chvilku projít do parku nad Tescem, i když jsme původně plánovali procházku v Kinského zahradě. Této počáteční fáze srazu se účastnila Cherri, Seffie (:-p), Elizabetha, Velen a Evelína. V loli botkách jsme pěkně vyšlapali kopec a zjistili jsme, že jsou všechny lavičky obsazené, takže jsme zakempili na dětském hřišti, kde polovina seděla na lavičkách a druhá polovina blbla na takových těch otáčejících věcech, co nevím, jak se jim říká :-D No dobře, asi se nedá Elizabetha považovat za polovinu, takže Seffie a Cherri seděly a zbytek se tak nějak potuloval kolem. Bohužel na nás začalo poměrně brzo kapat, a tak jsme se ze strachu před deštěm vydali do plánované kavárny. Cestou si na nás ještě dovolovali nějací malí fakani, vážně by se rodiče měli zamyslet nad tím, jak vychovávají svoje děti, mně by tohle když jsem byla malá v životě nenapadlo o_o Kolik jim mohlo být? Osm? Deset? Začali pozpěvovat "Šla nanynka do zelí..." a když se na ně Cherri ohradila, začali se hádat a pořvávat nějaké sprosťárny, tak na ně naběhl Velen a malí smradi se lekli a utekli :-D
Kavárna Yakima mě přijemně překvapila! Dobře, sice neměli nápojový lístek, měli hlavně kávu (ale tak to je logické, je to kavárna), došly jim dorty, ale obsluha byla strašně příjemná, donesla nám zdrama kohoutkovou vodu (jinde na to kašlou), sešoupla nám stoly a vůbec nás nechodila pořád otravovat s tím, jestli si ještě něco dáme, i když jsme tam chvilku byli jediní zákazníci. Ale pokud je někdo jiného názoru na kavárnu, ať ho sem napíše, mně se líbila :) Ice Latté bylo dobré a to bílé víno taky :-D
Po chvilce nás opustila Evelína, ale zase nás našla Ještěrka a donesla nám (ehm, nám, tedy mně a Seffie) kameje, které jsme si s ní objednávaly přes internet. Bohužel jsem se musela jít učit na filozofii, takže jsem holky někdy ve třičtvrtě na osm opustila a nevím, jak dlouho tam ještě zůstaly. A to jsem odtamtud plánovala odejít už v sedm :-D

Fotky ze srazu 1.6.

8. června 2011 v 13:40 | Ketmara |  Galerie
Tak, jelikož fotek je opravdu hodně, času málu a někteří lidé si stěžují, jak nechtějí být nikde publikovaní (viď, Akrio :-p ?), rozhodla jsem se každému vybrat dvě nejlepší fotky a zbytek hodím lidem, kteří byli na sraze, na uložto.cz ke stažení :) Omlouvám se, že fotky nejsou moc dobré, jenom jsem je zmenšila, neměla jsem čas na žádné úpravy, byť by to bylo jen změnění barev nebo ztmavení/zesvětlení (nemám možnost dostat se na počítač s photoshopem).

Sraz 8.6. 2011

6. června 2011 v 20:53 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Jelikož jezdím skoro každý den ulicí Zborovská, objevila jsem nově otevřenou Kavárnu/galerii/whatever, která je sice maličká, ale působí seriózním dojmem a není vůbec drahá. Mělo by se jednat o výstavní prostory zkombinované s kavárnou. A teď to nejlepší - je nekuřácká, takže Shana souhlasila s tím, aby se tam uspořádal sraz. Jmenuje se tuším Yakami. Možná jediné, co by vm mohlo vadit je, že lidi, kteří v ní sedí, jsou trochu jako ve výkladní skříni.

Sraz by byl v 17:00 na Andělu před obchodním centrem Tesco, případně naproti obchodu s botami Humanic (který je hned vedle, asi podle počasí a toho, kde bude stín, nikomu se určitě nebude chtít čekat na sluníčku nebo na dešti). Na Anděl snad všichni trefíte, pokud ne, pro jistotu - metro B směrem na Zličín nebo tramvaje 9,10, 14, 20,12, 6, 16.

Program by se upravil podle počasí, nevím totiž, jak bude. Pokud bude hezky, můžeme se jít projít do Kinského zahrady, parku nad obchodním centrem nebo opět po nábřeží, pokud bude hnusně (pršet) nebo hezky až moc (příliš velké vedro), odebereme se rovnou do kavárny, kde se k nám pak připojí i Shana.

Opět doufám, že všichni, kteří chcete přijít, se sem napíšete nebo mi minimálně dáte nějak vědět, ať víme, jestli máme kdyžtak ještě na někoho čekat, protože mi přijde trochu padlé na hlavu čekat tam třeba další půlhopdinu, když bychom už byly všechny a nikdo další nedal vědět, že by přišel.

Há! Tady inspirační obrázek pro tento týden, nejedná se přímo o lolitu, spíše to takhle vypadá jako pěkná kombinace mezi lolitou a osobitým stylem dané slečny :) Nebo mezi gothic a lolitou? Lolita upravená do teplého počasí? Můžete v komentářích polemizovat, ale stejně se do toho určitě nikomu nebude chtít :D

Report ze srazu 1.6. na Vyšehradě

2. června 2011 v 19:36 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Tak na tomto sraze jsme se sešly já, Laced, Akira, Elizabetha a Mitsuki. Sraz byl na Vyšehradě, protože se už týden dopředu dohodlo, že se půjde fotit. Paráda, celý týden svítilo sluníčko a bylo neskutečné vedro... v den našeho focení bylo hnusně, zataženo a vypadalo to, že každou chvíli začne pršet. A navíc fučel vítr, div že mi modélečky z fotek neodfoukl. Snad se vám budou aspoň některé líbit, ovšem smím je sem dát až po Akiřině cenzorském zásahu.
Udělaly jsme menší vyšehradské kolečko a pak se pěšky odebraly do kavárny Notabene, kteár je blízko u Palackého náměstí. Tam to bylo vážně fajn, protože to tam je hezké a vůbec ne drahé! Já si dala Caffe Latté s vaječným likérem xD Holky si taky daly nějaké dobroty, ale vážně si to nemůžu všechno pamatovat xD
Jako první nás opustila Laced a pak Mitsuki. Trochu nám zkazily náladu nějaké staré báby, co měly potřebu nevybíravým způsobem komentovat, co jsme měly na sobě, a také nám dost viditelně dávat najevo, že u svého stolu pomlouvají právě nás. Ale co se dá dělat, není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, a po tom, co jim řekla Elizabetha, už tam dlouho nebyly, těžko říct, jestli už chtěly jít, nebo se cítily trapně xD
No, v osm už jsme se rozcházely na Palackého náměstí, protože jsme každá měly něco jiného na práci :)