Září 2011

Měsíc změn

25. září 2011 v 22:45 | Shana |  Pravidelné srazy
Ahojky,

jelikož hodně lidí říkalo, že třeba středy nemohou zkusím malý experiment. Srazy nyní nebudou jen ve středu ale úterý, středa a čtvrtek. Primárně pořád zůstávají středeční, na to rovnou upozorňuji ale jelikož ani já nedostanu vždy volno tak některé srazy v následujícím měíci zkusím vypsat i na čtvrtek nebo úterý, jak mi dovolí směny.

Proto moc prosím DÍVEJTE SE NA DEN KDY JE SRAZ VYPSÁN aby nedošlo k omylu. Bude to jak v těle srazu tak i v nadpisu :))

děkuji a doufám že tato malá obměna přiblíží srazíky zase dalším lidem kteří třeba kvůli dni nemohli :))

těším se na vás všechny

Shana


sraz 28.9

25. září 2011 v 22:36 | Shana |  Pravidelné srazy
Ahojky,

čeká nás poslední srazík zářiového měsíce a já bych ráda vyrazila někam kde je příjemně. Jelikož jsme již velice dlouho nebyly v Růžové čajovně ráda bych zavítala právě tam :)

Sraz:

čas: 17:00Otázka k obrázku: Líbí se vám oldschool černobílé kombinace?

Přilášení:
Shana
Cherri
Morri
Myra
Fotky 21.9.

21. září 2011 v 22:33 | Ketmara |  Galerie
Nejdříve chtěly holky vyfotit nějaké outfitové fotky :)

Report 21.9.

21. září 2011 v 22:21 | Ketmara |  Reporty ze srazů
Dnešní sraz byl vypsán do čajovny U zlatého kohouta. Je až s podivem, jak dobře dokáže být taková čajovna schovaná, po půl hodině bloudění jsme do ní ale konečně dorazily (ehm, měla jsem vést, ale úplně u čajovny jsem zahnula špatným směrem, tak jsme to jen pěkně obešly) ve složení já, Shana a Akira.
Nejdříve jsme řešily Poisoned Alice, pak vztahy, oblečení, fotily jsme... bohužel jsem s sebou neměla zrcadlovku, ale malý kompaktek, takže fotky nic moc.
Jako další přišla Akiřina kamarádka, která si u ní zapomněl peneženku (snad nevadí, že ji prásknu :-D).
Jelikož jsme potřebovali ještě něco dořešit, přišel i můj kamarád Michal a všechny nás překvapil, když každé z nás dal bílou růži, budu se ho pak muset zeptat, kde je sebral (a navíc mu růžičky vyšly úplně přesně, i když nemohl vědět, kolik nás bude!).
No a jako poslední nás navštívila Ještěrka, která Akiře přinesla úžasnou černo-modrou sukni a taky přinesla oříškové sušenky. Po dlouhé době to byl zase jeden ze srazů, z nichž jsme odcházely až v devět a to jen proto, že jsme musely, jinak byhcom tam asi vydržely mnohem déle :)

Fotky 14.9.

21. září 2011 v 12:23 | Ketmara |  Galerie
Zveřejňuju jen čtyři fotky, protože ty s čokoládama a tak chceme dát k recenzi na tento podnik do časopisu :)

Report 14.9.

21. září 2011 v 12:14 | Ketmara |  Reporty ze srazů
V tento den jsme se vydaly do čokoládovny U červené židle, kde jsme chtěly nafotit pár fotek k jednomu článku. Nejdříve se na místě srazu sešla Sandie, Shana a Akira, které zamířily do čokoládovny, já s Myrou jsme dorazily později.
Seděly jsme u velkého stolu na pohodlné sedačce, škoda, že to bylo zrovna v rohu, který je takový nefotogenický :-D Celá čokoládovna je jinak krásně vyzdobená starýma pohlednicema.
Mile mě překvapilo, že krom výtečné čokolády podávají i různé ledové čajíky, citronády a tak, takže když se člověk přesladí šálkem poctivé, husté čokolády, může najet na něco lehčího.
Sandie se brzo vyzvedl přítel a já jsem se zase musela jít učit (zlou a ošklivou) historii Jugoslávie, takže holky poměrně rychle osiřely. Společnost jim ale prý přišla na chvíli dělat Nex, takže zas až tak málo jich zase nebylo :) Fotky budou následovat v dalším článku :)

Sraz 21.9.

20. září 2011 v 17:51 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Tentokrát se půjde do čajovny U zlatého kohouta, nebo tak nějak se to jmenuje :-D Je to nedaleko Staroměstského náměstí.

Místo srazu: Václavské náměstí úplně dole před New Yorkerem, je tam i výstup metra B, stanice Můstek

Čas: tradičně 17:00


Report 7.9.

8. září 2011 v 23:27 | Shana |  Reporty ze srazů
A tady je minireportík z posledního srazu.

Bohužel jsem musela ten den být ráno v práci takže sraz byl vypsán na později a nakonec se nikdo neozval že by přišel a i ti co říkali že možná tak to odřekli s opět jsme se Seffie osiřeli. A tak jsme se nakonec rozhodli projít se po obchodech, obhlédnout co bychom kde koupili.
Obě jsme si opět vyhlédli několik věcí.
Ale já se vrátím pro ten klobouček :3

Fotečky tentokrát nebudou. Jelikož jsem šla z práce byla jsem .... very nerory a tak jsem se nějak radjěi nefotila :D a Seffie jsem s tím nehodlala mučit ;)

to ale nahradíme příští středu na fotícím srazíku :))

Report 31.8

8. září 2011 v 15:50 | Shana |  Reporty ze srazů
Ahojky,

poněkud zpětně vám přináším minireport ze srazu z 31. 8 a k němu několik fotek.

Na sraz jsem jako tradičně dorazila později a už na mě čekala Seffie a Taurwen, která se zastavila jen na skok a předala mi novou úžasnou sukni, co šila *_*
Neodolala jsem a zalezli jsme do Gate, kde jsem se hned v kabince převlékla :3
Původní plán bylo sednout si do Dobré čajovny, ale nakonec jsme skončily u prolézání krámků, zkoušení loliable věcí a povídání si o všem možném.
A zjistila jsem, že kdybych si chtěla koupit vše, co jsme objevily, asi bych se zadlužila tak na sto let XD

Nakonec jsme si spokojeně sedly nad bezedným kelímkem v KFC a pokračovaly v klábosení ještě tak tři hodiny :)

A nyní raději fotečky:


perex

sraz 14.9.

8. září 2011 v 15:11 | Shana |  Pravidelné srazy
Tak přišel čas vypsat další srazík.
Jelikož potřebujeme nafotit fotky v Čokoládovně U červené židle, kde jsme minule nic nenafotily, nedá se nic dělat a srazík zde zopakujeme :)
A jelikož budeme fotit, vypisuji tímto tento sraz jako fotící *evil smile*

Sraz:

Čas: Tentokrát jej kvůli focení vypíšeme dříve (kdo příjde později bude mít méně fotek ;) 16:00

Místo: Můstek (metro A,B) u výlezu z metra na tram zastávce u SvětozoruOtázka k obrázku: Líbí se vám černošky v lolitě??

Přihlášení:
Shana
Ketmara
Seffie
Sandie

Sraz 7.9.

5. září 2011 v 12:57 | Ketmara |  Pravidelné srazy
Zdravím!

Shana mě poprosila, abych vypsala sraz do čokoládovny U červené židle, takže tady ho máte :) Pro ty, kteří ji neznají, zde web http://www.choco-cafe.cz/ .

Čas: 18:00

Místo: U výlezu z metra B na Můstku na tramvajové zastávce jak je před Světozorem (snad je to dostatečně podrobný popis :-D )

Přihlášení:
Shana