Leden 2013

sraz 6.2. 2013

18. ledna 2013 v 17:14 | Shana |  Pravidelné srazy
Ahojky,

zdravím všechny své milé Lolity a jiné návštěvníky. Dlouho se srazy nekonali, za to se všem velice omlouvám avšak hned na začátku ledna jsem onemocněla a přes dva týdny jsem ležela doma a pak jsem samozřejmě musela dohánět práci a do toho přišli příjmací zkoušky a.... no prostě toho bylo moc :D

nicméně to mě nezastaví abych srazy neobnovila :)
srazy teď budou pouze ve středu tak doufám, že se lidem trefím do vkusu. Budu je vypisovat trochu později tj. od 18:00. Zjistila jsem, že kromě vyjímek se to většině pracujících lidí hodí stejně až takhle později, a studující na tom nejsou o nic lépe :)

A tak tedy první sraz roku 2013:

Jak jsme slíbila mám opět obrovský seznam nových čajoven a tak je budeme postupně testovat. Také se pokusím obnovit fotky ze srazů a hlavně recenze na jednotlivé čajovny. Také pokud bude Ketmara, ráda bych aby obnovila reporty ze srazů :)

Dnešní čajovna ale ještě nebude úplně nová, jednou už jsme v ní byly a poměrně se mi tam líbilo. Je to čajovna, které nedávno měnila jméno. Někteří jí tedy znají jako Metamorfóza ale nyní se jmenuje Šamanka.


Sraz:

Čas: 18:00

Místo: I.P.Pavlova před Mekáčem (nebo v čajovně kdo ví kde to je)

čajovna: ŠamankaPoprosím všechny co by chtěli přijít aby se mi ozvali, máte spousto možností - FB mail, sem do komentářů nebo sms :)) prosím prosím smutně koukám :))


Seznam přihlášených:

Shana
Shaeru
Ještěrka
Ketmara
Velen